Тимът на ЦСКА U16 разгроми връстниците си от Септември (София)

...

ЦСКА U16 с разгромна победа над Септември

Тимът на ЦСКА U16 разгроми връстниците си от Септември (София) с 6:1 в дуел, игран на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме алените откриха резултата още в самото начало на срещата с попадение на капитана Кирил Георгиев, който се възползва чудесно от подаване на Илиян Димитров. Веднага по-късно Светозар Евтов повиши на 2:0, като този път асистенцията бе дело на голмайстора досега - Георгиев. Венцислав Иванов направи резултата типичен, а моментно разпределяне в армейските редици разрешиха на гостите да отбележат почетно попадение. Малко преди почивката капитанът ни Кирил Георгиев осъществя второто си попадение и по този начин при резултат 4:1 пристигна краят на първата част.
 Карол Метс: В ЦСКА има ред и дисциплинираност

Играчите се придържат към дилемите си, това опростява играта и взаимното схващане, споделя футболистът

През второто полувреме възпитаниците на старши треньора Стоян Ангелов продължиха да нападат и да търсят още по-изразителна победа. Логичното се случи и Христослав Ячев усили преднината на ЦСКА на 5:1 с хубав гол. Малко преди последния съдийски сигнал Димитър Христов също записа името си измежду голмайсторите, оформяйки крайното 6:1.

По този метод отборът ни до 16 годишна възраст продължава с отличното си показване в шампионата, откакто през днешния ден записа разгромна победа над Септември с 6:1.