Тимът на ЦСКА изигра много силен мач в предсезонните си

...

Силен ЦСКА прекърши Ботев Враца след страхотни голове в София

Тимът на ЦСКА изигра доста мощен мач в предсезонните си контроли и победи с 3:1 елитния отбор от efbet Лига Ботев Враца в инспекция, играна на „ Българска армия”. До триумфа си „ червените” стигнаха след поврат, откакто Даниел Генов матира столичани с прословут гол в десетата минута, само че единствено осем по-късно Али Соу възвърне равенството. Тиаго Родригес оформи цялостния поврат в 25-ата, а изигралият доста мощен мач Адалберто Пеняранда оформи крайния резултат в Борисовата градина. Георги Йомов и Аласан Ндиай пък бяха изгонени след 59 минути игра, откакто се спречкаха в средата на терена.

ЦСКА изигра първи мач без своя бранител Валентин Антов, който преди броени часове осъществя трансфер в Серия А, Благодетелят на ЦСКА Гриша Ганчев участва на инспекцията, както и огромна част от управителните фактори в клуба от столицата.

За ЦСКА следва последна контрола - против Локомотив София идния уикенд.