Тимът на Сливнишки герой (Сливница) продължава повече от успешното си

...

Сливнишки герой без грешка във Висшата лига

Тимът на Сливнишки воин (Сливница) продължава повече от сполучливото си показване в Западната група на Висшата лига. Волейболистите на Мартин Стоев надиграха изрично като посетители Звездец (Горна Малина) с 3:0 (25:19, 25:18, 25:17) в мач от шести кръг.

Сливничани са водач в класирането с 18 точки (6 победи) , Звездец е шести с 5 точки и мач повече (2 триумфа, 5 поражения) .

Мачът стартира с равностойна игра и превес на домакините. Положението обаче се промени след средата на частта, когато Сливнишки воин пое самодейността и излезе напред в резултата. Интрига имаше и при започване на втория гейм, само че момчетата на Мартин Стоев се активизираха и усилиха задатъка си.

Третата част мина по-категорично за гостите и те се поздравиха с успеха за малко повече от час.

В идващия кръг Сливнишки воин среща Миньор (Перник), на 23 януари (събота).