Тимът на Славия спечели с 3:1 срещу втородивизионния Монтана в

...

Славия победи Монтана в дебюта на Хосе Мария Бакеро, начело на белите

Тимът на Славия завоюва с 3:1 против втородивизионния Монтана в първата си другарска среща по време на лагера в Банско. Двубоят беше дебют за новия треньор на " белите " Хосе Мария Бакеро.

Опитният Галин Иванов откри резултата в интерес на столичани след близо четвърт час игра, само че Петър Атанасов изравни 11 минути преди края на постоянното време.

Влезлият след почивката Емил Стоев от дузпа в 82-ата минута още веднъж даде задатък за Славия, а младият Роберто Райчев оформи крайното 3:1 секунди преди края на мача.

В тази среща всекидневен дебют за " белите " направиха новите попълнения Емил Мартинов, Денислав Александров, Виктор Генев, Йон Бакеро и Георги Търтов. В игра за тима от София бяха и каращите експериментален интервал Сириру Кейта и Кристиян Христов.

Следващият дуел на Славия по време на лятната подготовка е на 1 юли в Банско със Септември София.