Тимът на разгроми с 4:1 като домакин в мач от

...

Кротоне прегази Беневенто

Тимът на разгроми с 4:1 като хазаин в мач от 18-ия кръг на италианската Серия “А”. Така воденият от отбор прекъсна отрицателната си серия от три следващи провали в шампионата, като събра 12 точки, само че остава на последната 20-а позиция в подреждането. Беневенто на пък е 11-и с 21 точки след втората си поредна загуба с 1:4, откакто в предишния кръг записва същия резултат и против.

Мачът стартира по призрачен метод за Беневенто, откакто си означи безразсъден автогол с глава още в 5-ата минута. В 29-ата бе прецизен за 2:0 с удар от напълно близко разстояние, а още веднъж той направи резултата 3:0 девет минути след паузата. добави още едно попадение за Кротоне в 65-ата минута, а почетният гол за Беневенто бе дело на резервата в 82-ата минута.

КРОТОНЕ - БЕНЕВЕНТО 4:1 1:0 Глик (5-автогол) 2:0 Сими (29) 3:0 Сими (54) 4:0 Вулич (65) 4:1 Фалке (82)

Серия А 18 кръг, неделя 17 януари  Кротоне 4:1краен резулат  Беневенто