Тимът на Осасуна така и не успява да излезе от

...

Осасуна остана в опасната зона след нов провал в Ла Лига

Тимът на Осасуна по този начин и не съумява да излезе от тежката игрова рецесия в последните седмици. Тимът от Памплона инкасира следващата си загуба в шампионата, този път от състава на Гранада. Домакините се постановиха с 2:0 и продължиха възхода към челните позиции във краткотрайното класиране.

Луис Суарес откри за „ червено-белите” във 22-ата минута, а в добавеното време на първата част, Серхио Ерера имаше нещастието да си означи автогол, който на процедура предреши крайния победител в конфликта.

През второто полувреме домакините имаха опция да създадат триумфа си по-изразителен, само че шансът покри състава на Осасуна.

Гранада остава на седма позиция във краткотрайното нареждане, до момента в който съставът на Осасуна не съумя да се възползва от грешката на Елче нощес и окупира предпоследното място в таблицата.

По-късно довечера е дербито Атлетико Мадрид – Севиля.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `