Тимът на Динамо (Москва) надви с 1:0 като домакин лидера

...

Динамо шамароса Зенит с късен гол

Тимът на Динамо (Москва) надделя с 1:0 като хазаин водача в класирането на съветската Премиер лига Зенит в мач от 11-ия кръг. Автор на единственото попадение в дуела стана Фьодор Черних в 74-ата минута, когато той засече с глава центриране отдясно на Константин Рауш.

Задачата на столичани бе улеснена доста от релативно ранния червен картон на Себастиан Дриуси. Аржентинският нападател на питерци получи втори жълт картон в 37-ата минута и по този начин повече от едно полувреме гостите от Санкт Петербург играха с човек по-малко.

Зенит остава преди всичко в класирането с 25 точки, само че към този момент има две провали в последните си три срещи. Динамо (Москва) заема девета позиция с 13 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 11 кръг, неделя 21 октомври  Динамо Москва 1:0краен резулат  Зенит