Тимът на Бостън Селтикс записа победа над Чикаго Булс със

...

Бостън се справи с Чикаго и без Ървинг

Тимът на Бостън Селтикс записа победа над Чикаго Булс със 105:89 като посетител в дуел от постоянния сезон в НБА. Гостите имаха безапелационна преднина от 33 точки преди последната четвърт и разрешиха на противника си само да я понижи в четвъртата част.

В отсъствието на водача Кайри Ървинг най-резултатен в отбора на "келтите" стана Джейлън Браун с 21 точки, а за "биковете" Дензъл Валънтайн вкара една по-малко.

Портланд Трейл Блейзърс завоюва гостуването си на Лос Анджелис Лейкърс със 108:103, а Деймиън Лилард способства за успеха с 39 точки. Портланд към този момент има седем следващи победи, а "езерняците" прекъснаха серия от пет триумфа.

Сан Антонио Спърс надви над Мемфис Гризлис със 100:98 в къщи, като това е 14-о следващо проваляне за гостите. Кливланд Кавалиърс се оправи елементарно вкъщи с Детройт Пистънс - 112:90. ЛеБрон Джеймс приключи с 31 точки, а за гостите, които изгубиха девета оп следващите си 11 срещи, Блейк Грифин означи 25. Маями Хийт пък нямаше проблеми против Финикс Сънс и победи в семейството си със 125:103. На "слънцата" не им помогнаха 31 точки на Девин Букър.

В други мачове от кръга Индиана Пейсърс победи Милуоки Бъкс с 92:89, а Юта Джаз се наложи над Орландо Меджик с 94:80. /БГНЕС
Източник: bgnes.com