Тимът на Борнемут разгроми Челси с 4:0 у дома в

...

Борнемут унизи Челси, Ливърпул загуби точки срещу Лeстър

Тимът на Борнемут разгроми Челси с 4:0 вкъщи в мач от 24-и кръг на Премиъришп. И четири гола бяха маркирани след почивката, а техни създатели станаха Джошуа Кинг (2), Дейвид Брукс и Чарли Даниел.

Победата на Борнемут е изцяло заслужена предвид на отличната контраатакуваща игра против Челси, който пък става прекомерно елементарно предсказуем за противниците си.

Устремилият се към купата Ливърпул пък направи неверна стъпка в семейството си на Лестър - 1:1 на " Анфийлд ". Садио Мане даде преднина на мърсисайдци още в 3-ата минута, само че Хари Магуайър изравни в края на полувремето, а през втората част " лисиците " удържаха натиска на домакините. Ливърпул води в класирането с 61 точки, следван от Манчестър Сити с 56, Тотнъм с 54 и Арсенал и Челси с по 47. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg