Тимът на Арда (Кърджали) записа служебна победа 3:0 (25:0, 25:0,

...

Служебна загуба за Черно море-БАСК, след като треньорът извади отбора

Тимът на Арда (Кърджали) записа служебна победа 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) над Черно море-БАСК (Варна), откакто волейболният мач в зала " Арпезос " бе преустановен.

Състезателите на Иван Халачев потеглиха мощно в първия гейм и поведоха в резултата, след което във втората част при 22:20 се получи обстановка, в която гостите бяха несъгласни с присъждане от страна на рефера. Треньорът на варненци Виктор Карагьозов извади тима от терена. Домакините изчакаха нужното време и откакто отборът от морската столица не се върна на игралното поле, срещата завърши, написа " БГ Волей ".

За кърджалийския отбор това е първи триумф, и с общо 9 точки измества Тетевен Волей от 11-та позиция. Черно море е на девето място с 14 точки (4 загуби, 9 поражения).

В идващия кръг Арда гостува на Монтана, а Черно море приема Миньор. Двубоите са на 19 януари.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg