Тимът на Аполон, с Илиан Илиев в състава, успя да

...

Аполон, с Илиан Илиев в състава, взе дербито с АЕЛ

Тимът на Аполон, с Илиан Илиев в състава, съумя да победи в дербито против АЕЛ Лимасол с 2:0. Българският национал стартира като титуляр в срещата и остана на терена до 72 минута. Илиев даже взе присъединяване в едно от попаденията за тима си.

В 11-ата минута Илиев изведе свои съотборник със страховит пас, който подаде към Йоанис Питас, а той вкара първия гол в мача. В 68-ата мунита двата тима останаха с по 10 души на терена след два червени картона.
 Илиан Илиев излезе титуляр за Аполон при трагична победа в дербито с АЕК (Ларнака)

Вижте детайлности

В тази среща гостуващия отбор на Аполон не можеше да разчита на поддръжка на своите почитатели поради наказване. След края на постоянния сезон Аполон заема 5-о място в класирането, като предстоят плейофи, а отборът на Илиан Илиев ще спори за призовите места в Топ 6. В първия мач в 6 цата Аполон гостува на АЕК.

Както към този момент стана ясно, Илиан Илиев попадна измежду извиканите в националния ни тим за квалификациите с Черна гора и Унгария.