Тимът на Андреа Христов Козенца пропусна страхотен шанс да победи

...

Тимът на Андреа Христов пропусна да бие лидера след 2:0

Тимът на Андреа Христов Козенца пропусна страховит късмет да победи водача в Серия " Б " Бреша. " Вълците " водеха с 2:0 на някогашния отбор на Роберто Баджо, само че в последните секунди разочароваха над 11 000 свои тифози по трибуните. Домакините не съумяха да се възползват от удобната преднина, която имаха след първите 45 минути, пристигнала след голове на Брукини(19) и Ембало (27). Шпалек понижи от близко в 53-ата минута, а Алфредо Донарума изравни от дузпа в 75-ата минута, като вкара своето 23-то попадение от 23 мача през този сезон. Именно голмайсторът асистира на Бизоли в 94-ата минута за крайното 3:2 в интерес на Бреша.

Успехът е 13-и за отбора от Северна Италия, който има актив от 50 точки. Втората поредна загуба остави Козенца на 11-то място с 33 точки. Младият Христов беше на пейката, само че не съумя да изиграе своя втори мач в професионалния футбол на Италия.