Тези протести бяха най-доброто, което ГЕРБ можеше да получи, това

...
Тези протести бяха най-доброто, което ГЕРБ можеше да получи, това
Коментари Харесай

Борисов: Тези протести бяха най-доброто, което ГЕРБ можеше да получи

Тези митинги бяха най-хубавото, което ГЕРБ можеше да получи, това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов. 

Очаквайте детайлности!

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР