Терористичната групировка ДАЕШ (Ислямска държава) публикува видео, което те твърдят,

...
Терористичната групировка ДАЕШ (Ислямска държава) публикува видео, което те твърдят,
Коментари Харесай

Ислямска държава публикува видео с двама пленени руски войници в Сирия

Терористичната формация ДАЕШ ( " Ислямска страна " ) разгласява видео , което те настояват, че демонстрира двама съветски бойци, които те били заловили по време на борбата в сирийския град Дейр ез Зор , оповестява " Ройтерс ".

Във видеото, оповестено от новинарската организация на терористите " Амак ", двама мъже са облечени в сиви туники , като единият е с белезници , а другият - с явни белези от побой по лицето . Един от тях приказва на съветски език, като във видеото има арабски надписи.

Терористите търпят тежки провали и загуби на територия в последните седмици в Сирия, като са съвсем прогонени от град Ракка, който беше тяхната цитадела там, от подкрепяните от Съединени американски щати Сирийски демократични сили, а в източната провинция Дейр ез Зор против терористите се бият сирийски държавни сили, които са подпомагани от въздуха от Русия.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР