Тенис легендата Борис Бекер бе освободен предсрочно от затвора във

...
Тенис легендата Борис Бекер бе освободен предсрочно от затвора във
Коментари Харесай

Освободиха предсрочно Борис Бекер от затвора

Тенис легендата Борис Бекер бе освободен предварително от пандиза във Англия, само че ще бъде депортиран от страната, оповестяват медиите на Острова.

Германската тенис легенда Борис Бекер беше осъден на 2,5 години затвор от английски съд, като ще прекара зад решетките половината от присъдата си.

През април носителят на шест трофеи от Големия шлем бе приет за отговорен по 4 от 24-те обвинявания , повдигнати против него по отношение на оповестяването му в неплатежоспособност.

Бекер е наказан, защото е прикрил повече от 2,5 милиона паунда при оповестяването на банкрут пред юни 2017 година, като ги е прехвърлил на близки и родственици, а с изключение на това не е оповестил активи на стойност над 1 милион паунда . Адвокатите на трикратния първенец на Уимбълдън и някогашен номер 1 в света пробваха да го защитят, като оповестиха, че Бекер е понесъл сериозни щети от шума към делото, поради които към този момент няма да може да прави работата си и да изкарва пари.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР