Температурите се очаква да се понижат през следващите седмици, тъй

...
Температурите се очаква да се понижат през следващите седмици, тъй
Коментари Харесай

Времето в Обединеното кралство: Метеорологичната служба разкрива риск от сняг за „всички части на страната“, тъй като температурите падат

Температурите се чака да се намалят през идващите седмици, защото непрекъснатата линия от неотдавнашен дъжд се заменя с капацитета за снеговалеж във „ всички елементи ” от страната.

Големи сектори от страната през днешния ден ще бъдат напоени с изобилен дъжд, като за часове ще падне повече от половината средномесечен дъжд. Няколко бяха издадени от - в това число кехлибарено предизвестие за вятър. Най-силният дъжд е „ по-вероятен “ в елементи от Уелс, Мидландс и към източна Англия и Йоркшир.

Към края на месеца обаче изискванията ще се трансформират, което ще докара до намаление на температурите над Северна Англия, само че останалата част от страната не е в сигурност от белите неща. Ники Макси от Met Office сподели пред The ​​Mirror: „ Температурите евентуално ще продължат низходяща наклонност, ставайки под междинните в доста региони от средата на месеца, макар че вероятността от необятно публикувано мощно захлаждане към момента се смята за ниска в този миг

„ С високото налягане, което евентуално ще ста...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР