ТЕМПЕ, Аризона (AP) — Джонатан Марчесо отбеляза 19 секунди в

...

Марчесо отбелязва 19 секунди, Хил има 20 спасявания, Голдън Найтс победиха Койотс с 3-2

ТЕМПЕ, Аризона (AP) — Джонатан Марчесо означи 19 секунди в мача, Адин Хил направи 20 спасявания и Вегас Голдън Найтс победиха Аризона Койотс с 3-2 в четвъртък вечер.

Марчесо, Николас Хейг и Чандлър Стивънсън означиха голове в първото 6:17 за Златните рицари, които завоюваха седем от девет и имат точки в осем от тях.

Джейсън Зукър и Клейтън Келър означиха за Койотс, които играха за първи път от 27 януари. Те изгубиха четири следващи.

Хил е с 4-0 и даде седем гола, откогато се завърна от травма в долната част на тялото, претърпяна на 17 декември. Той завоюва седем от последните си осем старта, а другата беше загуба в продължение. Той имаше 19 победи в 49 мача с Койотите от 2018-21.

Конър Инграм позволи три гола на Найтс и беше сменен от Карел Веймелка, който спря 28 изстрела.

Келър победи Хил от страната на блокиращия при отделяне в 3:40 часа на третия интервал, с цел да изведе Койотс в границите на 3-2.