Темата за изграждането на 75-метровата сграда в района на булевард

...
Темата за изграждането на 75-метровата сграда в района на булевард
Коментари Харесай

СОС разглежда изграждането на 75-метрова сграда в Младост

Темата за построяването на 75-метровата постройка в региона на бул. „ Александър Малинов ” влиза в дневния ред на локалния парламент. Първа точка в съвещанието на Столичния общински съвет е прегласуването на плана.

Припомняме, че кметът на София Васил Терзиев върна за наново разглеждане решението за градеж, макар че " финансовият интерес на общината е предпазен ".

Предложението за градеж пристигна в края на април от районния кмет Ивайло Кукурин и беше подкрепено от ГЕРБ-СДС, Българска социалистическа партия, Има Такъв Народ, „ Синя София ” и самостоятелни общински съветници.

В сряда се организира следващ митинг на жителите на столичния квартал „ Младост ” против презастрояването. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР