Темата днес е защо се бави толкова процедурата за служебния

...
Темата днес е защо се бави толкова процедурата за служебния
Коментари Харесай

Пеевски: Служебният кабинет се бави, защото Мистър Кеш се пече на морето

Темата през днешния ден е за какво се бави толкоз процедурата за служебния кабинет, разяснява в коридорите на Народното събрание ръководителят на Движение за права и свободи Делян Пеевски.  

По думите му повода е, че " президентът би трябвало да се пече на морето в чужбина ". 

Той попита още за какво прокуратурата нищо не прави по редица следствия. Защо, кого обслужва тя с комфортния им основен прокурор. Тези фокуси, които се пробват да ползват, на друго място, разяснява още Пеевски.

Делян Пеевски отговори на въпроса той ли е бухалката на прокуратурата, както настояват от ПП-ДБ и " Възраждане " по този начин:

" От партията на " Кеша " и на проруската партия, от най огромните мафиоти, прислужници на Путин в България. Защо прокуратурата нищо не прави по маса следствия? Защо? Кой обслужват с комфортния им основен прокурор? Друга е тематиката през днешния ден. Защо се бави толкоз процедурата за служебния кабинет. Защото президентът би трябвало да се пече на морето в чужбина. Това е казусът. Президентът се пече, " Мистър Кеш " с антуража си от касиери, от Николай Копринков, харчи откраднатия кеш. А вие, сътрудници, разходете се през днешния ден в Народното събрание, вижте къде приема проектопремиерката и кои хора на президента обикалят всеки ден в кабинета й ".

Снимка: Агнес Методиева
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР