Телата на пилот и сина му бяха открити, след като

...
Телата на пилот и сина му бяха открити, след като
Коментари Харесай

Откриха телата на баща и син след катастрофа на самолета им до Майорка

Телата на водач и сина му бяха открити, откакто техният двуместен аероплан са разруши в морето край испанския остров Майорка, заяви полицията в неделя, съобщи Ройтерс, представена от БНР.

Двуместният аероплан Team Rocket F-4 Raider се разруши в морето в региона на Пуерто Солер в събота вечерта.

Самолетът наподобява е изпълнявал каскади преди злополуката, оповестиха испанските медии.

Водолази, търсещи водача и 13-годишния му наследник, откриха телата им в морето след търсене в неделя.

" Специализирани водолази от Гражданската армия извадиха безжизнените тела на водача и сина му, който го придружаваше, на дълбочина от 30 метра в морето и те бяха трансферирани в Пуерто Солер ", се споделя в изказване на Испанската гражданска армия.

Самолетът се разруши нощес и беше стартирано в началото търсене от екипи за незабавна помощ. Когато те не съумяха да открият водача и сина му, то беше обновено на разсъмване в неделя.

Полицията ще стартира следствие на събитията към злополуката.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР