Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след

...
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след
Коментари Харесай

Тежко остава състоянието на двамата пострадали след сбиване на плаж “Кабакум край Варна

Тежко остава положението на двамата мъже, които през вчерашния ден пострадаха след сборичкване и следваща пукотевица на плаж “Кабакум ” край Варна.

Състоянието им е нормализирано, направени са им животоспасяващи интервенции и са настанени за лекуване в реанимацията на болница “Света Анна ”.

Вчера в късния следобяд е зародил спор сред двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум ”. Спречкването е прераснало в пердах.

19-годишният юноша е наръгал с нож своя конкурент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР