Тежко остава състоянието на двамата пострадали след сбиване на плаж “Кабакум край Варна
Тежко остава положението на двамата мъже, които през вчерашния ден пострадаха след сборичкване и следваща пукотевица на плаж “Кабакум ” край Варна.
Състоянието им е нормализирано, направени са им животоспасяващи интервенции и са настанени за лекуване в реанимацията на болница “Света Анна ”.
Вчера в късния следобяд е зародил спор сред двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум ”. Спречкването е прераснало в пердах.
19-годишният юноша е наръгал с нож своя конкурент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Състоянието им е нормализирано, направени са им животоспасяващи интервенции и са настанени за лекуване в реанимацията на болница “Света Анна ”.
Вчера в късния следобяд е зародил спор сред двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум ”. Спречкването е прераснало в пердах.
19-годишният юноша е наръгал с нож своя конкурент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




