Тежко е да приема, че вече го няма, написа бившият

...
Тежко е да приема, че вече го няма, написа бившият
Коментари Харесай

Красимир Балъков: Днес загубихме човек, който остави следа

" Тежко е да приема, че към този момент го няма ", написа някогашният халф
Съотборникът на починалия през днешния ден някогашен капитан на българския народен тим по футбол и някогашен президент на БФС Борислав Михайлов - Красимир Балъков, съобщи, че българският футбол е изгубил човек, който е оставил диря и е бил образец.

Михайлов и Балъков основни фигури в състава на България, който стигна до четвъртото място и бронзовите медали на Световното състезание в Съединени американски щати през 1994 година.

" Тежко е да приема, че към този момент го няма.

Днес загубихме човек, който остави диря.

Боби не беше просто име. Беше наличие. Сила.

Пример. Учител.

За мен той беше повече от сътрудник – беше другар. От тези, които не се срещат постоянно. С който сме споделяли триумфи, хрумвания, компликации. 

Почивай в мир, Боби. 

Няма да те забравим ", написа Балъков.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР