Красимир Балъков: Днес загубихме човек, който остави следа
" Тежко е да приема, че към този момент го няма ", написа някогашният халф
Съотборникът на починалия през днешния ден някогашен капитан на българския народен тим по футбол и някогашен президент на БФС Борислав Михайлов - Красимир Балъков, съобщи, че българският футбол е изгубил човек, който е оставил диря и е бил образец.
Михайлов и Балъков основни фигури в състава на България, който стигна до четвъртото място и бронзовите медали на Световното състезание в Съединени американски щати през 1994 година.
" Тежко е да приема, че към този момент го няма.
Днес загубихме човек, който остави диря.
Боби не беше просто име. Беше наличие. Сила.
Пример. Учител.
За мен той беше повече от сътрудник – беше другар. От тези, които не се срещат постоянно. С който сме споделяли триумфи, хрумвания, компликации.
Почивай в мир, Боби.
Няма да те забравим ", написа Балъков.
Съотборникът на починалия през днешния ден някогашен капитан на българския народен тим по футбол и някогашен президент на БФС Борислав Михайлов - Красимир Балъков, съобщи, че българският футбол е изгубил човек, който е оставил диря и е бил образец.
Михайлов и Балъков основни фигури в състава на България, който стигна до четвъртото място и бронзовите медали на Световното състезание в Съединени американски щати през 1994 година.
" Тежко е да приема, че към този момент го няма.
Днес загубихме човек, който остави диря.
Боби не беше просто име. Беше наличие. Сила.
Пример. Учител.
За мен той беше повече от сътрудник – беше другар. От тези, които не се срещат постоянно. С който сме споделяли триумфи, хрумвания, компликации.
Почивай в мир, Боби.
Няма да те забравим ", написа Балъков.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




