Кола се вряза в спрял камион в Благоевградско, има две жертви
Тежка злополука взе две жертви в Благоевградско. Инцидентът е станал през вчерашния ден на първокласния път Е79 след Симитли в региона на разклона за село Черниче.
Кола, ръководена от 60-годишна жена, се е врязала в спрял камион.
По първични данни при изпреварване автомобилът се блъснал в друга кола и навлизайки в лентата за насрещно придвижване се блъснал в товарен автомобил, който бил паркиран в отбивка на пътя. Загинали са 60-годишната жена зад кормилото и 53-годишният ѝ сателит.
Трафикът и в двете направления беше прекратен. Леките коли се пренасочваха по обходен маршрут от полицейските чиновници, а товарните изчакваха на място. Минути преди 18:00 ч. придвижването беше обновено.
Интензивен беше след поредицата почивни дни. Най-натоварено обичайно беше придвижването в посока София по автомагистралите „ Тракия ", „ Хемус " и „ Струма ". Припомняме, че от 12:00 до 20:00 часа беше въведена възбрана за придвижване на тежкотоварни коли над 12 тона, пътуващи към столицата по трите автомагистрали.
Източник: Нова телевизия
Кола, ръководена от 60-годишна жена, се е врязала в спрял камион.
По първични данни при изпреварване автомобилът се блъснал в друга кола и навлизайки в лентата за насрещно придвижване се блъснал в товарен автомобил, който бил паркиран в отбивка на пътя. Загинали са 60-годишната жена зад кормилото и 53-годишният ѝ сателит.
Трафикът и в двете направления беше прекратен. Леките коли се пренасочваха по обходен маршрут от полицейските чиновници, а товарните изчакваха на място. Минути преди 18:00 ч. придвижването беше обновено.
Интензивен беше след поредицата почивни дни. Най-натоварено обичайно беше придвижването в посока София по автомагистралите „ Тракия ", „ Хемус " и „ Струма ". Припомняме, че от 12:00 до 20:00 часа беше въведена възбрана за придвижване на тежкотоварни коли над 12 тона, пътуващи към столицата по трите автомагистрали.
Източник: Нова телевизия
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




