Тежка катастрофа стана в София между два автомобила.Сигналът е подаден

...
Тежка катастрофа стана в София между два автомобила.Сигналът е подаден
Коментари Харесай

Нови подробности за катастрофата в София, завършила с преобърната кола

Тежка злополука стана в София сред два автомобила.Сигналът е подаден към 13:00 ч. Инцидентът е станал на бул. " България " и ул. " Флора " в посока квартал " Бояна ".

По първични данни единият автомобил е лишил преимущество на другия, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи за Българска национална телевизия. Двата автомобила са ръководени от водачи на 29 години и на 59 години.

Пострадала е жена на 58-годишна възраст. На място има екипи на пожарната и кола за спешна помощ на Спешна помощ.

 Нови детайлности за злополуката в София, приключила с преобърната кола
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР