Верижна катастрофа на „Тракия” взе жертва
Тежка злополука със умрял е станала на 75-ти километър на Автомагистрала „ Тракия ” в посока София, оповестява Агенция „ Фокус ”.
На място има изпратени екипи на Спешна помощ, пожарна и полиция. Образувало се е запушване.
Катастрофата е верижна, само че към момента не е ясно по какъв начин се е стигнало до пътнотранспортното произшествие.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




