Тежка катастрофа с ранени на Тракия, един от водачите - с положителна проба за наркотици
Тежка злополука с двама ранени е станала на 76-тия километър на Автомагистрала " Тракия " в посока София. Сигналът за случая е подаден към 16:00 ч. Сблъскали са се тир и лек автомобил. В резултат на удара камионът излязъл от платното и се е обърнал встрани в канавката.
Пострадали са водачите на двете транспортни средства, прецизираха от полицията в Пазарджик пред NOVA. Говорителят Мирослав Стоянов акцентира, че при пътния случай няма починали хора.
Мъжът, управлявал леката кола, е дал позитивна проба за опиати.
Движението беше леко затруднено за часове. На мястото незабавно са се озовали екипи на Пътна полиция, пожарната и Спешна помощ.
Вече е възобновено придвижването при км 75 на Автомагистрала " Тракия " в посока София, оповестиха от АПИ.




