Тежка катастрофа блокира АМ Тракия, има пострадал
Тежка злополука на Автомагистрала " Тракия " при 2 км в посока Бургас - на излизане от София е станала преди минути. От Столична дирекция на вътрешните работи споделиха за ФОКУС, че има тежко потърпевша 69-годишна жена.
Камион е блъснал откъм гърба лекия автомобил, ръководен от дамата. За да бъде извадена потърпевшата се е наложило чиновници на Главна дирекция " Пожарна сигурност и отбрана на популацията " да режат колата.
На мястото на случая има екип на полицията, кола за спешна помощ и пожарна. По данни на очевидци придвижването в посока Бургас е спряно. Обходният маршрут е по път I-6 София - Бургас. Трафикът се контролира от пътна полиция, оповестиха от АПИ.
Шофьорите поучават също да се употребяват различни направления.
Източник: epicenter.bg
КОМЕНТАРИ




