Автобус и камион се удариха на магистрала „Хемус“, един е загинал, петима са в болница
Тежка злополука на Автомагистрала „ Хемус ” в посока София в региона на огромна комерсиална верига. Автобус и тежкотоварен автомобил се блъснали, в резултат на което умрял 73-годишен пасажер.
Сигналът е подаден в 1:12 ч. на телефон 112, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи за NOVA. На място неотложно са пристигнали екипи на пътната полиция. Пътниците в рейса били изведени, а петима са настанени в лечебни заведения. 20 души са с леки пострадвания.
69-годишна жена е настанена в реанимация с заплаха за живота. Двамата водачи – на товарния автомобил и на рейса – са арестувани.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




