Тежка катастрофа между две коли е станала на русенския булевард

...
Тежка катастрофа между две коли е станала на русенския булевард
Коментари Харесай

Зверско меле с БМВ-та! СНИМКА


Тежка злополука сред две коли е станала на русенския бул. „ Липник “ тази нощ, сигнализират жители.

Според русенци са се блъснали две BMW-та. Данните от Интерактивната карта на Министерство на вътрешните работи сочат, че сигнал за произшествието е подаден към 1:15 часа, като в мелето е потърпевш човек.

Кадър от удара демонстрира, че предницата на едната кола безусловно е смляна от мощния удар. На място са пристигнали медици и огнеборци.

Към момента няма данни за аргументите за удара, както и информация за положението на потърпевшия.

През последното денонощие в страната са станали 32 пътнотранспортни катастрофи, при които е умрял един, а 43 души са ранени, оповестява Министерство на вътрешните работи на уеб страницата си.

През този интервал е получена информация за един в допълнение умрял участник в придвижването вследствие на ПТП, се показва още в информацията.

В София са станали 24 леки и две тежки произшествия, при които са ранени двама души. 

От началото на юни е имало 540 пътни катастрофи с 34-ма починали и 687 ранени души. 

Кадри: Пацо Пацов / Facebook
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР