Тежка катастрофа на АМ Тракия, има двама пострадали
Тежка злополука сред два леки автомобила на 13 км на Автомагистрала " Тракия в посока Пловдив, оповестиха от ОДМВР-София.
По първична информация има двама потърпевши.
Сигналът за случая е подаден малко след 9 часа тази заран.
На място има екипи на полицията. Движението е леко затруднено.
По първична информация има двама потърпевши.
Сигналът за случая е подаден малко след 9 часа тази заран.
На място има екипи на полицията. Движението е леко затруднено.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




