Тежка катастрофа на магистрала Тракия, има пострадали
Тежка злополука сред два леки автомобила на 13 км на Автомагистрала " Тракия в посока Пловдив, оповестява от ОДМВР-София. По първична информация има двама потърпевши.
Сигналът за случая е подаден малко след 9 часа тази заран.
На място има екипи на полицията. Движението е леко затруднено.
Карайте деликатно и със съобразена скорост!
Сигналът за случая е подаден малко след 9 часа тази заран.
На място има екипи на полицията. Движението е леко затруднено.
Карайте деликатно и със съобразена скорост!
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




