Тежка катастрофа в София, разяха ламарини, за да вадят хора
Тежка злополука е станала преди минути в София на бул. " България " сред " Каблешков " и Околовръстния път посока Бояна. Очевидци са снимали по какъв начин незабавните екипи на пожарна и полиция вадят потърпевшите при случая. До момента няма информация за тяхното положение, а фотоси и видео бяха оповестени в групата " Катастрофи в София " във Facebook.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




