Тежка катастрофа е станала преди минути на възлов булевард във

...
Тежка катастрофа е станала преди минути на възлов булевард във
Коментари Харесай

От последните минути! Тежък сблъсък на възлов булевард във Враца заради неработещ светофар, линейка лети към болницата /снимки/

Тежка злополука е станала преди минути на основен бул. във Враца, видя първо кореспондент на организация BulNews.
Лек автомобил „ Мазда “ с плевенска регистрация е лишил преимуществото на „ Мицубиши “ с врачански номера и го е блъснал странично на кръстовището на „ 2-ри юни “ и ул. „ Кръстьо Бързаков “.
През целия ден в региона прекъсва електричеството и затова светофарите не са работили сега на злополуката. Очевидно гостите от Плевен не са разбрали, че се движат по път без преимущество и са се натресли в другата кола, която е отивала към изхода на града.
Към мястото на случая незабавно са били ориентирани кола за спешна помощ, 2 екипа на полицията и пожарна. Спешните медици са обработили на място двамата мъже от „ Мазда “-та и ги транспортирала към близката болница за спомагателни прегледи. Оказало се, че това са двама братя, от които по-сериозно е положението на возещия се на предната седалка.
Към този час смачканите коли към момента са посред кръстовището и затова прекосяването през него е затруднено. Служители на Пътна полиция контролират трафика в почивния ден и по тази причина се постанова водачите да изчакват на място.
Материалните вреди и по двете возила са съществени и ще се наложи да бъдат преместени със профилирана техника.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР