Тежка катастрофа е станала на пътя Монтана-Лом, видя първо репортер

...
Тежка катастрофа е станала на пътя Монтана-Лом, видя първо репортер
Коментари Харесай

Извънредно! Кола излетя от пътя Монтана-Лом, шофьорът е пострадал /снимки/

Тежка злополука е станала на пътя Монтана-Лом, видя първо кореспондент на BulNews.
Пътният случай е отпреди минути, малко преди село Пишурка.
Лек автомобил " Фолксваген " с монтанска регистрация се движел в посока обитаемото място. Внезапно, водачът му изгубил надзор над ръководството, возилото изхвърчало отвън пътя и се обърнало встрани в ливадата.
Водачът, който е 50-годишен, пътувал самичък в колата. Той е потърпевш при произшествието, като главата му е обляна в кръв, само че той е в схващане.
Линейка и полиция пътуват към мястото и се чака индивидът да бъде откаран със профилирания транспорт към най-близката болница.
Возилото е със обилни материални вреди.
Апелираме водачите да се движат с нараснало внимание в региона и съобразена скорост.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР