Зловеща катастрофа на „Тракия: Кола се заби под тир край Ихтиман СНИМКИ
Тежка злополука е станала на автомагистрала „ Тракия “ в региона на Ихтиман, в посока Пловдив. За случая алармира консуматор във Фейсбук групата „ Магистрала Тракия “.
Според обявата на С. Ралев, ударът е станал в региона на мотела край Ихтиман, като все още няма публична информация за положението на потърпевшите.
Кадри, публикувани в обществената мрежа, демонстрират съществено сплескан лек автомобил, който безусловно е влезнал под ремаркето на тир. Ударът е толкоз мощен, че задната част на колата е изцяло деформирана, а багажникът – отворен.
На място са пристигнали екипи на пожарната и незабавна помощ. Виждат се и хора, които оказват подпомагане и се пробват да оказват помощ след конфликта.
По първична информация придвижването в региона е затруднено, а колоните от коли се усилват.
Все още няма публични данни за аргументите за злополуката, както и дали има тежко потърпевши.
Очаква се повече информация от способените органи.
Според обявата на С. Ралев, ударът е станал в региона на мотела край Ихтиман, като все още няма публична информация за положението на потърпевшите.
Кадри, публикувани в обществената мрежа, демонстрират съществено сплескан лек автомобил, който безусловно е влезнал под ремаркето на тир. Ударът е толкоз мощен, че задната част на колата е изцяло деформирана, а багажникът – отворен.
На място са пристигнали екипи на пожарната и незабавна помощ. Виждат се и хора, които оказват подпомагане и се пробват да оказват помощ след конфликта.
По първична информация придвижването в региона е затруднено, а колоните от коли се усилват.
Все още няма публични данни за аргументите за злополуката, както и дали има тежко потърпевши.
Очаква се повече информация от способените органи.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




