Тежък удар за Атлетико Мадрид преди финала за Суперкупата на

...
Тежък удар за Атлетико Мадрид преди финала за Суперкупата на
Коментари Харесай

"Aтлетико" остана без капитана си за големия финал

Тежък удар за " Атлетико " Мадрид преди финала за Суперкупата на Испания, в който " дюшекчиите " ще се изправят против градския си противник " Реал ". Капитанът на " рохибланкос " Коке ще пропусне дуела поради травмата, която получи при трагичния триумф с 3:2 против " Барселона " в полуфиналите.

Коке влезе в игра след почивката и разписа се, само че бе сменен наложително заради мускулна контузия.
" Атлетико " обърна " Барселона " в края, мадридско дерби за Суперкупата (ВИДЕО) 3:2 за "дюшекчиите " в героичен мач на стадион "Крал Абдула " в Джеда
За страдание на " Атлетико ", водачът им ще може да поддържа тима само морално.

До последно под въпрос ще бъде и централният бранител Хосе Хименес. Уругвайският национал не попадна в групата за снощния дуел, защото продължава да лекува травма. От щаба на " Ателтико " обаче се надяват той да се възвърне за мадридското дерби.

Спорът за Суперкупата на Испания е в неделя от 19:30 ч. и ще бъде излъчен директно по bTV Action.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР