Тежка катастрофа край Бургас! Загинали са двама от Маринка
Тежък пътен случай с две жертви е зародил през днешния ден към 17:16 ч . на пътната права сред пътен възел „ Крайморие “ и с. Маринка, оповестиха от пресцентъра на.
Според първичните данни при произшествието 41-годишен мъж от Маринка е управлявал лек автомобил „ БМВ 318 “ в посока селото, когато е навлязъл в лентата за насрещно придвижване и се е блъснал челно във „ Фолксваген Туарег “, каран от 32-годишна бургазлийка .
В резултат на злополуката на място са умряли лидерът на „ БМВ “-то и неговият 52-годишният му сателит /също от с. Маринка/, пътуващ на предната дясна седалка.
Водачката на „ Туарега “ е откарана в болница „ Сърце и мозък “ в схващане, само че в недобро общо положение. Пътят е затворен в двете направления, придвижването е пренасочено през к-с „ Меден Рудник “.
Присъединете се към нашия
Броят на дейните консуматори на еЗдраве се е нараснал 3 пъти за последната година




