Тежък мач. Видяхте, че отново допуснахме грешка и ни вкараха

...

Десподов: Аз съм професионалист и се боря само на терена

„ Тежък мач. Видяхте, че още веднъж допуснахме неточност и ни вкараха гол. Трябваше да догонваме, само че радващо е, че успяхме да обърнем мача в наша изгода. “

Това сподели Кирил Десподов след успеха на Лудогорец с 2:1 над Берое в мач от еfbet Лига.

Капитанът на разградчани бе определен за Играч на мача, откакто асистира и за двете попадения, а след срещата се върна и към случилото се на стадион „ Българска войска ” в неделя, когато дуелът с някогашния му клуб ЦСКА бе преустановен за близо четвърт час.

„ Не мисля, че имаше подценяваме. Самата игра, която показахме, не мисля, че приказва за подценяване. Берое се беше затворил добре, знаехме, че ще бъде по този начин.В неделя беше тежък мачът, тежко пътешестване, приписвам го и на умората. Ако не бяхме вкарали в края на първото полувреме, щеше да бъде доста мъчно след почивката. Изиграхме добър мач, като би трябвало да почистим някои неточности, за които ще ни каже треньорът след разбора. Мисля, че тимът има много сериозен темперамент. Важно е, че не се отхвърляме, даже и да допуснем гол. Радостното е, че обръщаме мачовете, само че това е нож с две остриета и в миналото може да не се получи. Както знаете, че всяка точка е извънредно значима “, уточни той.

„ Не ми оказа въздействие, това което се случи на „ Българска войска ”. Всеки има право да си изрича мнението. Аз съм експерт и се разправям само на терена. Има си хора, които се разправят отвън терена, по медии да дават изявленията, да се тупат в гърдите. Аз си правя моята работа на терена и виждам нещата да се случват по най-нормален и спокоен метод, а не с някакви разправии и да влизам в полемики, които няма смисъл да разясня въобще. “
Източник: novsport.com