Здравейте! Пиша ви относно . Искам и аз да се

...
</TD
>Здравейте! Пиша ви относно . Искам и аз да се
Коментари Харесай

Безобразие! Втори по големина град в България или дълбока провинция?

Здравейте! Пиша ви по отношение на . Искам и аз да се причисля. Това написа до Plovdiv24.bg наш четец. И добави:

" На 28.11.2022 година ми се наложи да очаквам 45 минути рейс № 66. На спирката бях в 19:15 часа, а автобусът пристигна чак в 20:00 часа. Все отново 7 вечерта е към момента час пик и мисля, че е редно по това време на денонощието да има по-начесто рейсове. Не е било 21:00-22:00 часа, с цел да е разбираемо. Да прибавя, че не е единствен случай, а се е трансформирало в наклонност.

Иска ми се да попитам компанията транспортьор " Автобусни Превози Пловдив " ЕООД - в претрупан вечерен час единствено два рейса от линията № 66 ли се движат из целия град?

Това не е обикновено за подобен огромен град, с толкоз живущи хора и посещаван от толкоз доста туристи. Имаше една жена на спирката, която не беше от града, тъй като ме попита за посоката на рейса и на коя спирка тъкмо би трябвало да чака, и в диалога си показа, че не е от Пловдив. Доста се тормози тази жена, че няма толкоз време никакъв автобус.

Няма да разясня за другите нередности като подминаване на спирки, отношение на водачи и кондуктор, лудото шофиране, не всеки път вярната информация от електронните табла и така нататък

Само да загатна за информация, в София рейсовете от градския превоз в делничните дни по разписание минават през 10-15 минути. В почивните дни през 20 минути. А в Пловдив, в работен ден, в час пик през 45 минути. Това е цялостно безсрамие!

И няма да завърша, че се надявам да се оправи това несериозно състояние, а че би трябвало, и то в най-скоро време!!! ".
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР