Преминаващ по улица ТИР е ударил спряла лека кола и

...
</TD
>Преминаващ по улица ТИР е ударил спряла лека кола и
Коментари Харесай

Пловдивчанин: Ставаме все по-нагли и прости!

Преминаващ по улица ТИР е блъснал спряла лека кола и е траял по пътя си, видя Plovdiv24.bg във фейсбук групата " Забелязано в Пловдив и покрайнината. "

Потребителка на групата е съумяла да реагира незабавно в обстановката и е снимала нарушителя секунди след удара. 

" Този сътрудник те удари и избяга, не си направи труда даже да остави телефонен номер ", гласи описанието на двете фотоси. 

От фотосите виждаме, че ударената кола има съществени вреди и ще се нуждае от осезателен ремонт. Виновният водач евентуално не усеща терзание, щом даже не е слязъл, с цел да види от близко основаната обстановка. 

Коментарите под фотосите заваляха незабавно:

" Ставаме все по-нагли и елементарни! И м оята кола преди 3 дни пострада от ",върховен,, водач. "

" За 20 дни дават брошура за камион на хора, които и кола не са се научили да карат. Сега непосредствено сигнал в полицията и да му вземат книжката, преди да пребие някой човечец. Явно тази работа не е за него, щом не може да носи отговорност, най-малко да остави записка и да попълнят протокол ", споделя консуматор.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР