Четвъртък: Зрелищни битки в няколко турнира
Тазседмичните шампионати на трева не престават с цялостна мощ. Днес ще се изиграят няколко осминафинала в Куинс, като най-интересният измежду тях несъмнено е този сред Карлос Алкарас и Жауме Мунар.
В Хале ще забележим конфликт сред последните двама първенци в шампионата – Яник Синер и Александър Бублик, а вторият в схемата Александър Зверев ще се изправи против Лоренцо Сонего.
Междувременно, на WTA 500 шампионата в Берлин ще забележим в деяние Кори Гоф и Елена Рибакина, които ще се изправят надлежно против Шиню Уан и Катерина Синякова. Преди това ще се доиграе мачът сред Арина Сабаленка и Ребека Масарова, като беларускинята води с 6-2.
На WTA 250 конкуренцията в Нотингам ни чака напълно английски конфликт сред Кейти Боултър и Сонай Картал, след което втората в схемата – Клара Таусон, ще играе с Анна Блинкова.
Коментирайте с нас всичко най-интересно. Не се толерира писането на политически мнения.




