Тайгър Уудс се занимава с класирането си в скорошен голф

...

Тайгър Уудс говори, след като завърши 18-ти в първия турнир по голф, след като контузия го накара да се оттегли от Мастърс

Тайгър Уудс се занимава с класирането си в неотдавнашен голф шампионат, откакто се отдръпна от Мастърс по-рано тази година.

Професионалистът по голф, 47, пристигна на 18-то място в Hero Световно предизвикателство в голф клуб Олбани на Бахамите. Събитието стартира в четвъртък и ще продължи до неделя.

„ Като цяло кръгът сигурно беше по-добър от през вчерашния ден, “ сподели спортистът в петък, съгласно Yahoo! Спорт. „ Началото беше по-добро, междинната част на рунда беше по-добра. “

Той се замисли върху необикновеното си класиране, като добави: „ Пропуснах няколко удара там към края, мислех, че щяха да продължат рунда и за жалост малко се забави. ”