Феновете на Deal or No Deal са развълнувани, тъй като бившата легенда на шоуто за игри прави епично завръщане
Тъй като спин-офът Deal or No Deal: Island започва сезонната си премиера, почитателите бяха разчувствани, защото някогашният модел на Deal or No Deal Клаудия Джордан се завърна за серия.
В понеделник вечерта почитателите се събраха за Клаудия, когато тя направи своето емблематично завръщане в шоуто, с цел да се състезава в поредицата, присъединявайки се към 13 други състезатели, подготвени да се състезават в интензивни провокации на частния остров на банкера. Като някогашен модел за случай №1, Клаудия знае всички тънкости на шоуто, гледайки в профил в продължение на години, и е подготвена да поеме играта с цялото си вътрешно знание.
По време на нейното емблематично Въведение, Клаудия сподели: „ Бях модел в Deal or No Deal. Седяла съм и съм гледала по какъв начин стотици хора играят, ставайки очевидци на промени в живота им за момент. Понякога желаех да си разменя местата с тях. “ Тя добави: „ Отпред обратно, познавам играта „ Сделка или не “, тъй че идваме за вас, господин банкер. Идваме за вас. “
За всичк...
Прочетете целия текст »




