Търговският регистър (ТР) на този етап отказва да впише Михаил

...
Търговският регистър (ТР) на този етап отказва да впише Михаил
Коментари Харесай

Търговският регистър отказа да впише Михаил Касабов като президент на БФС

Търговският указател (ТР) на този стадий отхвърля да впише Михаил Касабов като изпълняващ длъжността президент на Българския футболен съюз (БФС).

Причина за това са липса на всички подписи под протокола от членовете на изпълнителния комитет, който заседава на 6 декември, излиза наяве от обществено наличния документ, оповестен в ТP.



Оттам са изпратили инструкции, с които изискват нов документ, в който да участват подписите и на пълномощните на членовете, които на се участвали персонално.

Вписването на Михаил Касабов ще се реализира, единствено откакто всички нужни документи бъдат импортирани в Търговския указател.

Докато БФС няма краткотраен президент - няма да може и да се насрочи дълго чаканият Конгрес. Такъв може и скоро да не се организира, откакто Търговският указател дефинитивно отхвърли да впише поканата за плануванаъа още от 2023 година дата - 15 март 2024 година

Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР