Taoiseach Саймън Харис похвали жена за това, че е излязла

...
Taoiseach Саймън Харис похвали жена за това, че е излязла
Коментари Харесай

Taoiseach възхвалява жена, пребита до безсъзнание от войник за „изказване“

Taoiseach Саймън Харис похвали жена за това, че е излязла напред и е проговорила, откакто е била нападната от настоящ боец.

Cathal Crotty ( 22), с адрес в Parkroe Heights, Ardnacrusha, Co Clare, получи условна присъда за нахлуване над Наташа О'Брайън в Лимерик през 2022 година

Кроти преби госпожа О'Брайън до безсъзнание при инцидентна офанзива на улицата, и се похвали с това по-късно в обществените мрежи. Кроти също по този начин неправилно е споделил на полицията, която го арестува, че госпожа О'Брайън е подбудила нападението.

Попитан за случая в петък, господин Харис сподели, че желае да сътвори „ доста друго общество за млади дами “.

 

„ Искам да благодаря на Наташа О'Брайън и да я похваля, че излезе напред, че се изправи, че се изрече ”, сподели господин Харис, говорейки от остров Ман.

„ Мисля, че това е в действителност значимо. Бих насърчил всяка жертва или оживяла от принуждение, от принуждение, учредено на пола, постоянно да се акцентира. “

Запитан за условната присъда, която Кроти пол...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР