ТАМПА, Флорида (AP) — Дарън Радиш вкара 1:52 в продължението

...

Радиш вкарва в продълженията, Светкавицата победи Девълс с 4-3

ТАМПА, Флорида (AP) — Дарън Радиш вкара 1:52 в продължението и Тампа Бей Лайтнинг победи Ню Джърси Девълс с 4-3 в четвъртък вечер.

Защитникът получи печелившата игра от левия кръг. Лидерът в класирането на НХЛ Никита Кучеров направи втората си асистенция за гола, давайки му 69 точки този сезон.

Люк Гленденинг имаше два гола, а Брайдън Пойнт също означи за Светкавицата. Андрей Василевски направи 27 спасявания.

Треньорът на Тампа Бей Джон Купър изравни Пат Бърнс на 27-мо място в историята на НХЛ с 501-вата си победа.

Ню Джърси означи голове от Доусън Мърсър, Джеспър Брат и Нейтън Бастиан. Витек Ванечек спря 16 изстрела.

Бастиан спря серия от голове от 22 мача и изравни на 3 при започване на третия при отделяне. Потенциален гол за зелена светлина малко повече от две минути по-късно от Майкъл Маклауд беше анулиран, откакто още един обзор откри, че Дяволите са в засада.

Дяволите вкараха първи единствено за 12-и път...