ТАМПА, Флорида — Бейкър Мейфийлд хвърли 337 ярда и три

...

Сезонът на Eagles се развива спираловидно, за да завърши с провал в плейофа при неравномерна загуба от Buccaneers

ТАМПА, Флорида — Бейкър Мейфийлд хвърли 337 ярда и три тъчдауна, с цел да изведе възраждащите се Tampa Bay Buccaneers до плейоф с уайлд кард 32-9 победа над Jalen Hurts и защитаващия купата на NFC Philadelphia Eagles в понеделник вечер.

Бъкс (10-8) завоюваха за шести път в седем мача, с цел да се класират за дуел от дивизионния кръг на NFC идната неделя против Детройт Лайънс (13-5), различен тим – като Ийгълс – който спъна Мейфийлд по време на постоянния сезон.

Дейвид Мур означи при банкет от 44 ярда през първата четвърт.

Новобранецът Трей Палмър отвори мача с 56-ярдово улавяне и тичане за TD, което увеличи Bucs с 25-9 в края на третата четвърт.

И двата ресийвъра се възползваха от шуплест второстепенен Eagles с неприятен такт, с цел да стигнат до крайната зона.

Мейфийлд, определеният номер 1 в плана за 2018 година, който играе с четвъртия си тим за по-малко от две години, извърши 22 от 36 подавания без прихващане.

Той приключи първото си присъединяване в плейофите от...