Талантите на Черно море завършиха 1:1 при гостуването си на

...

Черно море с равенство в Елитната до 17 години

Талантите на Черно море приключиха 1:1 при гостуването си на Славия в мач от 10-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Възпитаниците на Тодор Каменов поведоха в резултата през първата част посредством Петър Маринов, който се разписа след асистенция на Александър Киров. Преди почивката „ моряците “ имаха няколко обстановки, в които да отбележат втори гол, като най-чистата бе пред Петър Маринов, който самичък против вратаря, не съумя да го преодолее.

В заключителните минути на дуела домакините съумяха да изравнят. В даденото от съдията продължение на срещата, след безредие в наказателното поле, топката стигна до състезател на Славия, който я насочи във вратата за 1:1. Преди да влети в мрежата тя се отби в гредата.

В идващия кръг Черно море приема ЦСКА. Мачът на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост е на 30 октомври от 12:30 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Александър Киров, Ивайло Димитров, Петър Маринов, Кристиян Евдокиев (Преслав Ларгов, Иво Николов, Даниел Георгиев, Димитър Ковачев).
Източник: novinata.bg