Така изглеждаше Сейнт Джон в големите мачове преди Рик Питино.

...

Сейнт Джон е издухан от Сетън Хол, след като Рик Питино пропуска мача с COVID-19

Така изглеждаше Сейнт Джон в огромните мачове преди Рик Питино.

Поразен от травма. Несигурен в себе си. Липса на фокус и улегналост.

Без треньора на Залата на славата, който не беше настрани заради припадък на COVID-19, неговият тим не се появи във вторник вечерта.

Изглеждаше без водач.

Близо пет минути бяха нужни на Джони, с цел да отбележат първите си точки, а вечерта по този начин и не се усъвършенства.

Сетън Хол беше надалеч по-добрият тим, като направи стремглава серия от 28-0, свързвайки първото и второто полувреме до борба с 80-65 в Prudential Center, изпращайки Сейнт Джонс до втората си поредна загуба на пътя.

Той падна до 1-12 в арената на Нюарк за всички времена, къща на ужасите за Джони.

В едно от най-лошите си представяния за сезона Сейнт Джонс изоставаше с 14 на почивката и по този начин и не се върна в играта.

Беше нерешително, изтласкано и издръжливо от жестоките, по-физически пирати.

Стив Масиело, заместващ Питино, нямаше...