Така година и три месеца след жестокото престъпление срещу 44-годишния

...
Така година и три месеца след жестокото престъпление срещу 44-годишния
Коментари Харесай

Съдът ще гледа делото за убийството на Пейо Пеев

Така година и три месеца след жестокото закононарушение против 44-годишния мъж в столичния квартал " Драгалевци " се чака процесът да стартира.

 

Припомняме, че убийството стана в края на януари 2024 година. Водещият претекст за закононарушението е спор за наставнически права, прецизираха от Министерство на вътрешните работи.

 

Тялото на Пейо Пеев беше намерено в опожарен автомобил като следствието откри,че 44-годишният мъж е седял на шофьорското място. Причината за гибелта е удушаване, заключиха проверяващите.

За закононарушението бяха арестувани брачната половинка му Габриела Славова и нейната майка – Красимира Трифонова. През август предходната година Апелативният съд в София отхвърли да пусне от ареста Красимира Трифонова. А магистратите пуснаха под домакински арест Габриела Пеева.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР